Úvod Becherplatz

Probíhá rekonstrukce restaurace!

Probíhá rekonstrukce restaurace!

Těšíme se na vás v březnu s novým konceptem a upgradovaným týmem.

Kavárna je stále otevřená.

Tým Becherplatzu

Šéfkuchař, Chef

Restaurace v novém hávu

Restaurace po 10ti letech přichází s novým konceptem i upraveným interiérem. Lídr týmu Becherplatzu se stává přední karlovarský šéfkuchař Pavel Provázek.

„Užij si jídlo a pití.“ „Užij si tradici a umění.“

V našich jídlech, nápojích, interiéru a vůbec celé atmosféře podniku spojujeme tradice s uměním.

Přirozeně používáme ty nejlepší lokální a sezónní suroviny. Věříme že Vaše návštěva bude pro Vás nevšedním zážitkem. To je nový koncept karlovarské restaurace Becherplatz s šéfkuchařem Pavlem Provázkem.

 

Becherplatz

Příběh Becherplatzu

Název Becherplatz je odkazem na tak zvaný Zlatý věk Karlových Varů. Na přelomu 19. a 20. století v tomto místě prosperovala rodina Becherů, která v budově sídlila 140 let. V tomto prostoru se téměř 200 let vyráběl a v starobylých sudech zrál známý bylinný likér. Karlovy Vary měly od dob Karla IV. 12 léčivých pramenů. Navštivte místo, kde před 200 lety vytryskl na povrch země 13. pramen s léčivými účinky Becherovka! Pivovar Karel IV., restauracekavárna Becherplatz zde funguje od roku 2012. Areál, který patří podnikateli Karlu Holoubkovi, nyní též nabízí návštěvníkům muzeum výroby světoznámého karlovarského likéru také apartmány, obchody a kanceláře. 

Místo likéru se zde nyní vaří podle původní receptury světlé pivo Karel IV.

Karel IV.

Prohlídka

Prohlédněte si Becherplatz z pohodlí své židle. 

Díky streetview si dnes můžete na Google mapách prohlédnout snad půlku světa. Dříve jsme do streetview přidali i Becherplatz. Interiér je nyní už v nové podobě.

Kavárna Becherplatz.

Zvětšit mapu

Pivovar Karel IV.

Zvětšit mapu

Restaurace Becherplatz.

Zvětšit mapu

Scroll to Top
This site is registered on wpml.org as a development site.